kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv


Закінчила Венецію. Набір мені сподобався, обов'язково виберу новий гобелен від лука-с, вже навіть знаю який - там млин в зеленому або жовтому тонах. Так звикла до гобеленового шва, що при вишивці бісером або хрестиком на нього часто збиваюся. Насправді, нічого складного в ньому немає, якщо приноровитися. Набір у мене був від рогоблен, це теж якась чи то молдавська, чи румунська фірма, в наборі був жорсткий страмін-сітка з нанесеною розміткою, це можна бачити на фото, так що хоч з розміткою проблем не було. Нитки такі собі, не дуже. Не блискучі, деякі просто в руках розлазились. Залишилося досить багато, можу подарувати комусь, хто захоче вишити цей набір. Схему я відсканувала, вона є в ел. вигляді. Ниток залишилося багато, можливо, вистачить і на другий відшив. Фінальний розмір вийшов 20х30 см, розмір вишивки 200х300 стібків. Почала роботу 21 лютого, закінчила 8 травня. В процесі відволікалася на місяць на бісерні півонії і на бісерні писанки. Ну і кілька днів просто не вишивала. Сумарно пішло десь півтора місяці, точніше не скажу. Оформляла в салон-багеті, вирішила дати їм другий шанс. Але пішла не на Поділ, а на Саксаганського, недалеко від роботи Андрія. Натягнули на скоби, це добре, хоча сказали, що роботи на тонкій канві садять на клей. Обійшлося оформлення в 335 грн, піду до них ще, якщо пообіцяють садити на скоби. Подарувала вже мамі Андрія, начебто їй сподобалось.Тосканський вид, Діменшенс

Колись давно дарували Ані, сестрі Андрія, набір від діма. Я попросила, щоб схему і решту ниток вона віддала мені і ось настав час ними скористатися. Канву я вирішила фарбувати сама. Більш-менш підходящого кольору канви добилася вимочуванням канви в відварі ромашки і чайного пакетика. Вийшов колір, подібний до айворі. Спочатку думала розмітити канву маркером, точками, і вже почала наносити центральний хрест, але десь промахнулася і стала стирати їх стиральним маркером і побачила, що на цьому місці зникає моя жовта фарба. То я намочила тканину, змила ці точки і по старинці розмітила нитками. Почала вишивку 13 травня, закінчила 1 червня. Процес сподобався. Що цікаво, деяких ниток не вистачало на другий відшив, а деяких залишилося стільки, що можна ще три-чотири роботи відшити. Я не підбирала нічого, там популярні кольори і скористалася моїми залишками від наборів.Між Венецією і Тосканським видом вишила чергову бісерну писанку, а тато тим часом склеїв мої розламані заготовочки. Щоб не було видно тріщину, палички я покрила білою фарбою і полакувала, виглядає ок. Залишилася ще третя писанка. І тоді вже покажу, як виглядає оформлене.І цього місяця було натхнення на декупаж. Завершила давно обклеєну яєчною шкаралупою банку для чаю, а також прикрасила ще одну банку для круп, вона буде гарно гармоніювати з нашою плиткою на кухні. І мамі Андрія в подарунок зробила дошку. Все за один день, на натхненні.Покупок цього місяця для рукоділля не було, але може до кінця року прикуплю ще кілька наборчиків мілл хілл, як і хотіла раніше.

План на червень - грибочки від лука-с.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios