[personal profile] kallisto_kyiv
Рукоділля не дуже багато: всю увагу приділяю новорічному котеджу. Бекстіч вишиваю одразу, не відкладаю на потім. Незважаючи на те, що перший тиждень вересня я провела в Одесі і не вишивала, за місяць вдалося дошити горизонтальну смугу до кінця і перекрутити канву. Ниток вистачає, нагадаю, що це "підбір" оригінальними нитками дім, які частково залишилися від попередніх наборів і частково мені дослали з діменшенз. Знайшла оригінал картини, з якої було зроблено цей дизайн: це американська художниця Нікі Боем, і в цей дизайн скомплювали дві її картини. Розмір виходить величенький, я навіть задумалася, куди буду її вішати і де зберігати в позановорічний час. Бо розміри нашої квартири не дуже дозволяють напихати її всяким добром. Треба ж іще враховувати, що місце має бути надійне, де її не можна буде стукнути чи прижати, щоб не лопнуло скло, щоб вона не запилилася, нізвідки не впала.А ось картини, з яких зробили цю.Примушую себе вишивати новорічних котів, але вони такі паскудні, що хочеться викинути канву, схему і нитки і більше ніколи їх не бачити, хоча дизайни самі по собі милі. Просто сліпа чорно-біла схема, жахливі нитки і біла пластикова канва, яку я не люблю. Перенабираю їх в РМ, що займає декілька годин. Одного от перенабрала, вишила зі 100 хрестиків, промахнулася і плюнула. Може, в жовтні терпіння буде більше.

Покупок не було, але я дійшла до багетки. Віддала оформлятися Поцілунок сніговику і три готові міллхілли. Вийшло круто, як на мене. По цінах вийшло: маленькі мілхілли разом 632 грн, дорога рамка, але я погодилася, мені сподобалось. А сніговик біля 400 грн. Цього разу мені зробили знижку 15% на матеріали за те, що повторно прийшла до них, оформлялась в салон багеті на Саксаганського. Я вирішила, що наступного разу спробую замовити все для оформлення, але натягувати буду сама. В ютубі є багато роликів, як самому натягнути вишивку, спробую повправлятися.

Date: 2015-10-04 10:46 pm (UTC)
From: [identity profile] marynochka.livejournal.com
Аналогічна проблема з тим, куди дівати готові роботи. Як казала одна вишивальниця, вишивати люблю більше ніж вішати.

Date: 2015-10-05 07:04 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
О, це мабуть про мене. В мене вже реально рулон вишитих робіт в шафі лежить, за 10 років назбиралося. Спочатку вишивала і не думала про подальшу долю, потім вишивала, бо набір прикольний, хотілося повишивати схему тими ниточками, що в наборі. Ось і лежать, чекають. Є улюблені, є такі, які не знаю, куди подіти. Може, буде дім свій колись, так там тоді вже розійдуся.

Date: 2015-10-05 06:19 am (UTC)
From: [identity profile] andreeva-lera.livejournal.com
Гарні роботи .)
А картину Мін Хіл ви будете оформляти під стекло?

Date: 2015-10-05 07:02 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
Дякую :) Ні, там бісер і скло не підходить. Власне, я вже оформила, додала в пост.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:33 am
Powered by Dreamwidth Studios