[personal profile] kallisto_kyiv
Рукоділля не дуже багато: всю увагу приділяю новорічному котеджу. Бекстіч вишиваю одразу, не відкладаю на потім. Незважаючи на те, що перший тиждень вересня я провела в Одесі і не вишивала, за місяць вдалося дошити горизонтальну смугу до кінця і перекрутити канву. Ниток вистачає, нагадаю, що це "підбір" оригінальними нитками дім, які частково залишилися від попередніх наборів і частково мені дослали з діменшенз. Знайшла оригінал картини, з якої було зроблено цей дизайн: це американська художниця Нікі Боем, і в цей дизайн скомплювали дві її картини. Розмір виходить величенький, я навіть задумалася, куди буду її вішати і де зберігати в позановорічний час. Бо розміри нашої квартири не дуже дозволяють напихати її всяким добром. Треба ж іще враховувати, що місце має бути надійне, де її не можна буде стукнути чи прижати, щоб не лопнуло скло, щоб вона не запилилася, нізвідки не впала.А ось картини, з яких зробили цю.Примушую себе вишивати новорічних котів, але вони такі паскудні, що хочеться викинути канву, схему і нитки і більше ніколи їх не бачити, хоча дизайни самі по собі милі. Просто сліпа чорно-біла схема, жахливі нитки і біла пластикова канва, яку я не люблю. Перенабираю їх в РМ, що займає декілька годин. Одного от перенабрала, вишила зі 100 хрестиків, промахнулася і плюнула. Може, в жовтні терпіння буде більше.

Покупок не було, але я дійшла до багетки. Віддала оформлятися Поцілунок сніговику і три готові міллхілли. Вийшло круто, як на мене. По цінах вийшло: маленькі мілхілли разом 632 грн, дорога рамка, але я погодилася, мені сподобалось. А сніговик біля 400 грн. Цього разу мені зробили знижку 15% на матеріали за те, що повторно прийшла до них, оформлялась в салон багеті на Саксаганського. Я вирішила, що наступного разу спробую замовити все для оформлення, але натягувати буду сама. В ютубі є багато роликів, як самому натягнути вишивку, спробую повправлятися.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:26 am
Powered by Dreamwidth Studios