kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv


Цього місяця я завершила роботу над процесом діменшенс #03376 Going home for the holidays (Додому на свята). Бекстіч я вишивала одразу в процесі, це варіант і вихід, так що після закінчення мені не довелося корпіти над беком і змушувати себе цим зайнятися. А так в процесі я ненапряжно і потрохи його робила, так що запам'ятаю це на майбутнє. Вишивала на канві аїда 14, на тон темніше, ніж треба, бо тої, що в наборі, я не знайшла. Вишивала не по набору, але і не підбором. Частина ниток у мене була, а частину я поклянчила в діменшенз, і вони мені прислали, за що їм велике спасибі. Я давно її хотіла, довго шукала схему, потім хтось з крестік-ру прислав мені розкладку по кольорах, скільки пасм кожного кольору треба. Потім я довго шукала канву, і довго чекала ниточки. Вишивала з кінця липня до середини жовтня. По днях це вийшло щось близько 60, я записувала дні, коли вишивала. Вже здала в багетку. Вибрала дуже гарну раму, але вона велика і габаритна, так що не знаю, де зберігати її в неноворічний період, але будемо щось думати. Вперше для себе замовила всі деталі, а збирати буду вдома і натягувати сама. Вперше натягувала канву не так, як завжди, а ніби навиворіт, щоби вона всередині рамки, де я вишиваю, була в глибині, а не зверху. Так, якщо перекручувати канву, не брудняться краї на лиці. І дуже допоміг органайзер, робота не гальмувалася ні на секунду, на зміну нитки зовсім не відволікалася. Відрізала, втикнула, взяла наступну і вперед.

І трохи деталейРозібралася з пейзажем і побачила, що в моєму плані на рік залишилися тільки коти від дизайн воркс. Я мурижу їх вже років три-чотири. Там погані нитки і сліпа схема. Тому я вирішила діяти рішуче. Нитки викинула і взяла анкор, добре, що там нескладно підібрати: три жовтих, три червоних, зелених, два синіх і коричневих, блакитний, рожевий, білий і чорний. Потім згадала, що люди якось перенабирають схеми з подложкою. Відсканувала схему, поковирялася в РМ і перенабрала таки схему не за тиждень, а за годину і взялася до роботи. Так справа пішла веселіше. Тож в жовтні встигла вишити півтора кота, а зараз маю половину передостаннього (але про це вже в рукоділлях листопада). А також дошила хатку мілл хілл, яку вишивала ще в поїздці в Одесу, але так і не осилила.І ось фото готових оформлених грибочків, які я нарешті подарувала.Покупки місяця

На виставці купила маркер і 8 листочків білого фетру закривати задники іграшок. А також за другим заходом на виставку ми з Андрієм купили парні заготовки для вишиванок. Це не мають бути класичні вироби, але мене цілком влаштовує класична річ з вишивкою. Вишивати буду хрестиком, а не бісером. Пошити пообіцяла моя одногрупниця Таня Казачинська. Моя вишиванка буде така як на картинці, тільки молочного кольору і лляна. Чоловічої на картинці не знайшла.Не знаю, чи будуть якісь ще покупки до кінця року. Мені захотілося ще один набір з голд колекшен діменшенз - синички в бузку, але я недавно провела ревізію в коробці з наборами і виявила, що там вже немає місця для нових наборів. Так що може коли щось відшию з неї, то буде новий набір. Оскільки план на рік я майже виконала (дошию кота і буде все), то далі буду вишивати вишиванки і новорічні мілл хілли. Ще планую вишити новорічний вінок, схему для якого я купила на 123стіч, але там не вистачає деяких номерів дмс, як куплю, так і буду думати про початок.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios