kallisto_kyiv: (басака)
[personal profile] kallisto_kyiv
Кожного разу іду на хендмейд експо і щоразу сподіваюся на краще, і кожного разу отримую розчарування. Виставки бідні, товарів для вишивки мало, представників фірм одиниці, хендмейдерів стабільно багато. З представників фірм традиційно був стенд Лука-С, вони звичайно молодці, але стенд невеличкий, біля прилавку, де продають, постійний натовп.На вході розташовується стенд компанії Вівчарі, де продається вовна і органайзери для ниток. Я купила собі органайзер.Вишиванки в моді і нікуди не збираються з неї іти. На виставці були вишиванки машинні, а також великий вибір заготовок під вишиванки.Були представлені роботи кримців.Знову були продавці українського багету. В тій багетці, де я оформлялась, я питала, чому вони не купують укр. багет. Отримала відповідь, що він кривий і неоднаковий по кольору. Не знаю, не знаю, але те, що я бачила на виставці, це безпощадний гламур, одне золото і гламур.Величезна кількість заготовок і наборів для вишивання бісером. Я не доганяю цього бісеру крім магії канви, воно мені аляпувате, вичурне і безсмакове. Вдома би я таке ніколи не повісила, хоча повишивати бісером іноді прикольно.Стенд лука-с. Нічого не купила, але давно заглядаюся на цей пейзаж з соснами. Може колись дозрію на нього. Подушки могли би бути гарною ідеєю, але вони вишиваються на якійсь крупній тканині з домішками синтетики, не хочу такого, та і класти їх ніде.Стенд лансвіт. Кажуть, гарні набори з чудовою комплектацією, але я до цих дитячих сюжетів абсолютно байдужа.Вже яку виставку підряд є стенд з наборами для вишивки стрічками. Колись спробувала, більше не тягне. Але виглядає дуже гарно. Можна купити набори і тканину з нанесеним малюнком і стрічки окремо.Знову були крадії і плагіатори з фірми ідєйка. Жіночка намагалася мене переконати, що ні, в них свої дизайни для вишивок і малюнків, на що я їй показала на дизайни, які давно представлені у діменшенз, херітажа, анкора і інших, і спитала: А це що? Їм китайці роблять, а вони себе видають за українську фірму. І ще одні плагіатори з абрис арт здерли відомі дизайни від доме.Було багато різних хендмейдерів, але не їх я хотіла побачити на виставці. От наприклад оці "нічні сорочки". Я не сперечаюсь, в них вкладено дуже багато роботи, але куди їх носити? Спати в них? Так за 6400 грн можна знайти і дешевшу ночнушку. Ляльки-мотанки жахають мене щоразу, як я їх бачу. Ці обличчя без облич, а особливо як замість обличчя оте переплетення ниток. Брр, такі моторошні. Печворк цікавий, але в моїй квартирі я не бачу йому місця. І ще ляльки ручної роботи, і знову я не їх цільова аудиторія, і я не уявляю, нащо тримати вдома таку ляльку. Дітям гратися не даси, пошматують за один день, а дорослим це тільки пилезбірник.

Знову мої улюблені іграшкові будиночки, милі до неможливості, але на них можна тільки подивитися, а вдома таке дівати ніде.Вишите взуття. Я б таке мабуть не носила, особливо чоботи. Уявляю, як швидко та вишивка в умовах нашої зими стане брудною.Цікаві 3д-картини з картону. Я колись мала таку відкритку від Пауелла. Складати цікаво, а що з ним далі робити, не дуже зрозуміло.Цілий стенд з картинами різних фірм, в тому числі багато німю. Там продавали схеми, цілі ящики. Дивовижно, але досі є люди, які в тих схемах риються і нагрібають їх.Я купила органайзер від вівчарів і раму від арабески, найбільшу.

Підбиваючи підсумки, скажу, що нових облич на виставці не було, процентів на 80 одні і ті ж, що бувають на кожній виставці. Мало магазинів, практично немає наборів і аксесуарів. Знайти голки, органайзери - це удача. Пластикової канви, авторських схем, бісеру мілл хілл і наборів - немає. Де-не-де є набори діменшенз, але їх дуже мало і треба шукати. Про можливість розрахуватися картою я взагалі мовчу. Навіть не знаю, з чим весь цей сум пов’язаний: з високою ціною участі, з небажанням укр. дизайнерів брати участь у цих виставках, з їх неспроможністю представити щось цікаве. Сподіваюся, осіння виставка принесе нам щось цікавіше.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:19 am
Powered by Dreamwidth Studios