kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
Dimensions 35258 Chicadees and lilacs

Ставила собі за мету вишити за цей місяць 5 тис хрестиків і впритул, але вклалася. Хоч і переважно виходить так, що Тарас засинає, я думаю: ура! зараз повишиваю. Роблю 15 хрестиків, і він плаче, і я йду до нього. Паралельно роботі над вишивкою відшиваю бекстіч і фр. вузлики. Так набагато простіше і після закінчення вишивки можна одразу починати нову, а не з перекошеним обличчям довбати цей бекстіч ще місяць. Бузок виходить як живий. І мені цей дизайн такий милий, що я навіть іноді думаю купити ще розмальовку на цей сюжет, у діма теж є.Mill hill Santa's sack and Santa's coat

Не знаю, де взяти і куди ставити таку ялинку, щоб вона вмістила всі мої рукодільні ялинкові прикраси, але ця тема мене постійно захоплює. Мішок вишила по набору, пальто підбором, підбираючи бісер з запасів. Шармік теж колись давно купила, ось нарешті пригодився. Ще в цій серії є чоботи, шкарпетки і рукавички, і шапка, але вона виглядає як відрубана голова. Для цього всього не вистачає бісеру. Замовлю і буду далі вишивати.Papertole Персики

На виставці купила ось таку штуку на пробу, хочу подарувати бабусі і батькам Андрія. Першу картинку вже зробила. Купила макетний ніж, вирізала по одному шару за день, це нескладно. Збирати не дуже зручно - скотч липне на ножиці, постійно треба чистити. Друга картинка складніша, там дуже багато дрібних деталей. Але по трохи, по одному шару за день зроблю.На виставці хендмейд-експо були стенди з укр. багетом. Взяла рекламку і виявилося, що вони представлені в епіцентрі. Багетна майстерня Арт-Сервіс. Пішла туди. Вибір багету там дійсно дуже великий, ціни низькі. Прийомщиця ніяк не впливає на вибір багету, не дає ніяких порад. Я вирішила оформити давно вишитих котиків і тосканський вид. Разом дві рамки з подвійним паспарту і антибліком без натяжки обійшлися мені в 405 грн. Не обійшлося без косяків. Для тоскани прийомщиця некоректно поміряла вишивку, в результаті два ряди сховалися під паспарту. На майбутнє буду сама міряти. І ще один косяк - неправильно задала в програмі параметри одної рами і в результаті її зробили неправильного розміру, а потім неправильно переробили, і я вже туди двічі ходила забирати, прийдеться ще в третій іти. Натягувала сама, нічого складного в цьому немає.

І в результаті цього всього я не дуже задоволена оформленням. Якось воно мені не те. Занадто широка рамка, занадто широке паспарту. Може ще і звикну. Другу раму покажу вже наступного місяця.

Date: 2016-11-04 01:05 pm (UTC)
From: [identity profile] ithaka-girl.livejournal.com
Усе дуже сподобалося, про papertole вперше чую, цікаво!
А я от якраз віддала дві старі вишивки цьому Арт-Сервісу, прийомний пункт на Петрівці. Ми дуже довго обговорювали багет і паспарту, от завтра, мабуть, поїду заберу й покажу потім результат. Мені їх порадила приятелька, але вона з ними мала справу в Харкові - не факт, що в нас теж буде така якість, як там.

Date: 2016-11-15 06:05 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
Дякую :)
Я на виставці раніше бачила цей папертоль. Нічого складного, як виявилося, треба тільки гострий ніж і хороша підкладка, щоб стіл не попсувати. А так потім думай, куди ті поробки дівати. Цю і ще одну, яку зараз потихеньку вирізаю, купила, щоб подарувати рідним Андрія.

Забрала я рами в арт-сервісі. Так собі в мене враження від них. Плюс - це дуже низькі ціни і близьке розташування. Мінусом стало те, що вони відмовилися робити зазор між паспарту менше, ніж 0,5 см, сказали, у них так налаштовані машини. Причому окремо паспарту вони вирізати можуть, а два разом з зазором 0,3 см чомусь ні. Знову байдужа прийомщиця віддавала мені рами. І найнеприємніший отой косяк з замірами, що вийшло, що рами в роботі були місяць і я тричі ходила забирати, і з третього нарешті забрала. Так що якщо треба буде щось дуже душевне оформити, піду в іншу, перевірену багетку. А рами для чогось швидкого можна і тут замовити.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:02 am
Powered by Dreamwidth Studios