kallisto_kyiv: (їжачок)
[personal profile] kallisto_kyiv
Довишивала вінок, вийшло миленько, тільки куди його застосувати, я ще не придумала. Дизайнер пропонував вишити в центрі напис мері крісмас, або приліпити медальйон з таким же написом. Я спочатку почала було вишивати, але мені вінок таким забитим здався, що я відпорола і напис, і пташку, яку вже встигла вишити. Але залишилися чіткі дірочки від пташки. Вони звісно не дуже помітні, але якщо дивитися прямо на них, то видно, ну і я знаю, куди дивитися :) Шо тепер робити? Якось відпарити треба чи шо. Прати мабуть не буду, бо це льон ручного фарбування. Я купила це собі на позаминулий день народження на 123стіч, і от нарешті вишила.

Почала чобіт від діма. Приємний процес, отримую задоволення (щоправда, в думках я його вже давно вишила і ще три запланованих :))) ) Перервалася через картинку для малювання по кольорах, яка прийшла в кінці місяця як подарунок від Жу.І от картинка, власне. Люблю такі картинки, і тут надаю перевагу діменшензу. Це незапланований подарунок. Перед новим роком Андрій брав участь у хакатоні, вони виграли якусь суму грошей, які виділили їм для покупок на амазоні. За ті гроші ми купили собі по парі кроксів, картинку і дві іграшки Тарасу. Знайшла картинку, яка надихнула дизайнера, те, що має вийти і ось що вже є.Покупки. Як не дивно, мені ще є що купувати. Вирішила таки не гратися з фарбуванням канви, а купила півметра 18ї аїди. Виявилося, покупка рукодільних штук продовжує бути квестом, бо знайшла її тільки в одному інтернет-магазинчику в Одесі. Докупи вирішила прикупити найменшу рамку від арабески, давно вже про неї думаю.1-4 березня буде виставка хендмейд експо. Хочу купити ще парочку отих картинок, які треба вирізати. Дівати їх нікуди особливо, але робити їх мені цікаво.

До речі (якщо мене хтось ще читає): нікому не треба куснапи 25х25?
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:18 am
Powered by Dreamwidth Studios