2017-04-04 03:01 pm

Рукоділля березня

Закінчила Enchanted ornaments #08854 Dimensions. Почала 15 січня, закінчила бек 2 квітня. В цей час відволіклася на розмальовування картинки по номерах. Постановила собі вишивати по 300 хрестиків за день. В принципі, це посильна кількість, якщо все налаштоване - нитки на органайзері, вишивка не з паперу, а через програму крості, де можна виділяти те, що вишиваєш і викреслювати вже вишите, і коли розмічена канва. Всіх ниток вистачило, змотала їх для подальших процесів. Вишивалося нескладно, цікаво. Треба ще купити китичку і замовити комусь пошиття самого чобота. Хоча мені просто захотілося вишити дизайн, сам чобіт мені не дуже то і треба. Вгорі вишила своє ім’я, бо для Тараса він якийсь занадто дорослий, Андрію ті чоботи зовсім не треба, а залишати порожнє місце не хотілося. Поки що змотала в рулон.Read more... )
kallisto_kyiv: (я королева)
2017-03-02 02:03 pm

Рукоділля лютого

Закінчила картинку по кольрах, мені дуже приємні ці набори від діменшенз: продумані дизайни, гарний результат. Хочу повісити цих пташок в загальному коридорі. Загалом десь три тижні на неї пішло, враховуючи те, що я маю можливість позайматися рукоділлям недовго і уривчасто.Read more... )
kallisto_kyiv: (їжачок)
2017-02-01 01:56 pm

Рукоділля січня 2017

Довишивала вінок, вийшло миленько, тільки куди його застосувати, я ще не придумала. Дизайнер пропонував вишити в центрі напис мері крісмас, або приліпити медальйон з таким же написом. Я спочатку почала було вишивати, але мені вінок таким забитим здався, що я відпорола і напис, і пташку, яку вже встигла вишити. Але залишилися чіткі дірочки від пташки. Вони звісно не дуже помітні, але якщо дивитися прямо на них, то видно, ну і я знаю, куди дивитися :) Шо тепер робити? Якось відпарити треба чи шо. Прати мабуть не буду, бо це льон ручного фарбування. Я купила це собі на позаминулий день народження на 123стіч, і от нарешті вишила.Read more... )

До речі (якщо мене хтось ще читає): нікому не треба куснапи 25х25?
kallisto_kyiv: (я королева)
2017-01-04 09:47 pm

Рукоділля грудня 2016

Як і планувала, закінчила синичок від діменшенз. Вишивала їх загалом з серпня по грудень 2016. Повільно, так, але з дитиною швидше не виходило. Після прання тканина підсіла і провисла прикріпна нитка, якою я замінила бек в 2 нитки. Добре, що її було небагато, я просто підтягла на звороті кінчики. Мені здається, вони гарно будуть виглядати з вишивкою "сад закоханих", але вдома і так все заставлене-завішане вишивками, треба терміново нове велике житло, щоб було де вішати вишивки :))Вишила ще одну іграшку від мілл хілл. Такі кльові ці малюські, і хоч здається, що підібрати їх легше, все ж хочу цього року штук 5-10 замовити, потішити свою душу. Поступово виберу ті, які найбільше подобаються і замовлю.Почала куплений ще в 2015му на день народження набір - схема, до якої вибрала фарбований вручну льон. Дуже милий вінок виходить. По ключу можна було купити шовк, але я вирішила не витрачатися і купити звичайне дмс, воно теж було в ключі. Почала 31 грудня, третина вже готова.Наступними в планах є новорічний чобіт - вибирала між ним і дельфініумами-півоніями. І ще хочу продати свої куснапи, купити найменшу раму від арабески і вишивати на ній пару маяк-кораблик від діма підбором. Для цього треба ще пофарбувати канву, бо в мене є метр білої 18ї аїди, але немає бежевої, тож пофарбувати буде краще, ніж купити. /Тут могли би бути картинки, але шукати і вставляти їх нема часу, тому по ходу справи все стане зрозуміло/
2017-01-04 12:19 pm
Entry tags:

Чтиво 2016

Трохи моєї читальної статистики за минулий рік. Я прочитала\прослухала 62 книжки. З них було:
- 2 паперових
- 11 аудіокнижок
- 2 я частково читала і слухала, бо дуже гостросюжетні виявилися
- купила в електронному вигляді 10 книжок і 2 паперові
- лише чотири були українською мовою
- 37 були з читалки

Найбільше сподобались такі:
* Цикл "Живі" Варвари Єналь
* Цикл "Темна вежа" в аудіоформаті у виконанні Романа Волкова і Варгтромз Студіо. З нетерпінням чекаю продовження - зараз начитується Пісня Сюзанни
* Космоолухи Ольги Громико
* 11\22\63 Кінга
* Серія про Лісбет Саландер і Калле Блумквіста Стіга Ларссона
* Книга про кишечник Джулії Ендерс
* несподівано для мене - Троє в човні Джерома К. Джерома, ніколи до цього не читала, чудове відкриття
* Довгоногий дядечко Джин Уебстер
* Серія про лісового мага Робін Хобб. Обожнюю її, цього року буду читати продовження про Фітца і Блазня
* На службі зла Роберта Гелбрейта. Це вже третя про Корморона Страйка, з нетерпінням чекаю продовження

Зачепили:
* Холед Хосейні "Той, що біжить за вітром"
* Щиглик і Маленький друг Донни Тартт
* Там, де закінчуються чари Грема Джойса
* Народжений двічі Маргарет Мадзантіні
* Квіти кориці, аромат сливи Анни Коростельової
* продовження історії Флавії де Люс - Сендвіч з попелом і фазаном.

Найменше вразили / розчарували
* Прості смертні Девіда Мітчела
* Світила Елеонор Катнер (повелася на обкладинку)
* Історії про француженок Лори Флоранд - знову ж таки, повелася на обкладинки в магазині
* Збірка Мідна шкатулка Діни Рубіної, куди жадні видавці всунули кілька нових коротких оповідань і купу старих вже давно читаних-перечитаних історій. Нові оповідання ок, але спроба видати старого за нове обурило.
Три книжки недочитані і перейшли зі старого в новий рік, з них і почну.
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-12-22 01:16 pm

Рукодільні підсумки року 2016

Традиційно в кінці року підбиваю підсумки.

Рік вийшов не дуже продуктивним - через вагітність і потім народження дитини, але щось я все-таки встигла. Хоча після написання всього тексту не так то і мало :) Як і раніше, моїми фаворитами залишаються Діменшенз і Мілл хілл. Декупаж і інші рукоділля відійшли на задній план, ними я майже зовсім не займаюсь. Отже, поїхали.

Діменшенз

Весною вишивала вінок всіх сезонів. Ще неоформлений.Read more... )
2016-12-02 05:16 pm

Рукоділля листопада

Вишивала синичок. Хотіла вишити 7000 за місяць, вдалося десь 6500 хрестиків - інше не рахую. Бекстіч вишиваю відразу. Дуже миленькі синички виходять. Бачу їх поряд з оформленою кілька років тому хвірточкою закоханих. З Тарасом абсолютно нереально вишивати. Він практично не спить один, якщо спить годину - це за щастя, а весь інший час з груддю в роті. Тільки встаєш - починає махати руками і потім хникати. Дуже сподіваюся закінчити до кінця року. Залишилося трохи менше 3 тис, ну і всякі там півхрестики-бек-фрвузлики. А далі вже планів валом. Морські міні-голдики, котик біля дверей, дама в саду - це все підбором, а ще півоніїї і дельфініуми, чобіток новорічний. Як завжди. Одне вишиваю, а 5 наперед продумую.

Було - стало.

Read more... )

Ех, пікаса закрилася і зник цей зручний код вставки зображення, а ручне зменшення зображення псує якість картинки, яка і так не супер з телефону. Але глибоко копатися немає зараз часу, і так пост в кілька прийомів писався.
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-11-04 01:54 pm

Рукоділля жовтня

Dimensions 35258 Chicadees and lilacs

Ставила собі за мету вишити за цей місяць 5 тис хрестиків і впритул, але вклалася. Хоч і переважно виходить так, що Тарас засинає, я думаю: ура! зараз повишиваю. Роблю 15 хрестиків, і він плаче, і я йду до нього. Паралельно роботі над вишивкою відшиваю бекстіч і фр. вузлики. Так набагато простіше і після закінчення вишивки можна одразу починати нову, а не з перекошеним обличчям довбати цей бекстіч ще місяць. Бузок виходить як живий. І мені цей дизайн такий милий, що я навіть іноді думаю купити ще розмальовку на цей сюжет, у діма теж є.Read more... )
2016-10-20 09:04 pm
Entry tags:

Про пологи в Адонісі коротко

Знайшла час написати про пологи в Роддом Адонис

Палата.
Є два типи палат: з санвузлом і без. Останні трохи дешевші. В палаті знаходяться ліжко, розкладний диван, кондиціонер, телевізор, кювез для дитини, пеленальний столик, шафа, стіл і два стільці. Світло, просторо. В санвузлі - умивальник, унітаз, душова кабіна. В нашій душовій кабіні була пліснява під ободками. Палати прибирають раз на тиждень - вологе прибирання.

Роддом знаходиться над дорогою. Шумно, з відкритим вікном не поспиш. Погуляти ніде, маленька територія без дерев. Хороша звукоізоляція, хоча коли породілі кричать на повний голос, їх чути.

Їжа. Для жінок харчування шестиразове: два сніданки, обід, підвечірок, вечеря і друга вечеря. Для партнера або хто там ще хоче їсти разом з жінкою - триразове. Їжу привозять в палату і потім забирають порожні тарілки. Я думаю, за такі гроші їжа могла би бути цікавішою. Гречка або ячка з тушкованим м’ясом, легенький супчик. Не кажу, що хочу дефлопе з крутонами, але в межах дієти можна було би придумати щось приємніше, цікавішу подачу, різноманітніші страви. Зовсім не було фруктів - тільки запечені яблука. З овочів давали шматочок помідора розміром з фалангу великого пальця, і то не щодня. І це в сезон фруктів-овочів. Думаю, якби зробили можливість вибору страв, було би добре. Обіцяли врахувати індівідуальні побажання, а я не їм молочку. Але її давали щодня. Не хочеш, не їж, будеш голодна. На сніданок молочна каша, щодня на підвечірок або другу вечерю кефір чи щось таке, я його одразу Андрію віддавала. Порції напоїв маленькі. Маленький 200-грамовий стакан, в якому на два пальці не долито компоту чи чаю, чи що там цього разу принесли. Ну невже не можна принести, наприклад, літровий графін компоту? Пити ж хочеться постійно. В коридорі був кулер, заварювали чай, але чашок в палаті не було, тож ми залишали або після обіду, а потім попросили маму принести з дому.

Обхід щоранку - педіатр і гінеколог. Лікаря можна викликати потім упродовж дня і спитати все, що цікавить. Медсестри приносять все необхідне: прокладки, пелюшки одноразові, при потребі принесли молоковідсмоктувач. В палаті є одноразові капці, халат, зубна щітка і паста, два рушники. Рушники видають тільки жінці, партнер має свої з дому брати.

Гості можуть приходити вільно, їм тільки на вході треба вдягти бахіли. Флюорографію ніхто не питає.

Пологи пройшли не так, як я хотіла і стали для мене досвідом, який досі згадувати сумно і тяжко. Одразу хочу сказати, що медичну кваліфікацію лікаря я не ставлю під сумнів, але я не побачила прагнення лікаря до останнього боротися за пологи природним шляхом, натомість, про епідуралку і оце все мова зайшла практично одразу, і про це говорилося впродовж тривалого часу. І схоже, він і не був настроєний на природні пологи. Чому? Він зайшов якось в родзал і сказав: ти оце опираєшся і не хочеш епідуралку, а от в сусідній палаті вже годину як стоїть епідуралка. Тобто йому простіше не вести пологи природним шляхом, а зробити всім однаково? КТГ писалася чи не половину пологів, відповідно, вставати і рухатися я не могла. Через якийсь час лікар почав залякувати погіршенням стану дитини і продавив епідуралку, а там уже і окситоцин підіспів. Встати і рухатися дозволив тільки тоді, коли після багатьох прохань дозволити встати я розплакалася і стала апелювати до того, що вони позиціонують себе як пологовий будинок максимально дружній до жінки, і обіцяють забезпечити протікання пологів з психологічним комфортом і дати можливість вибрати будь-яку позу для пологів. Підтримки, тепла від акушерки і лікаря я не побачила, акушерка часто повторювала: чого ти кричиш? (Перейми були дуже болючі), думай про дитину, зосередься на процесі, і лікар до цього підключався. Тільки анестезіолог підбадьорював, спасибі йому за це. Було тяжко, боляче і некомфортно.

Грудне вигодовування. Підтримки ГВ в цьому роддомі немає, хоч і після народження дитину виклали на груди і приклали. Дитина перша, про ГВ я не знала майже нічого. Педіатри до цього не долучилися ніяк. Нав’язували пляшку, зручну позицію не підказали, прикладання не показали, молоковідсмоктувач давати не хотіли, і незадоволено питали, чи правда він мені треба. В першу ніч дитина плакала, то стояли над душею з пляшкою, доки я не погодилася, замість показати прикладання чи запропонувати зцідити. На другу ніч я сама вже прочитала в інеті, що можна зцідити, зцідила в ложку і так нагодувала дитину. На третю ніч сама наполягла на молоковідсмоктувачі. Педіатр (Сергійко Інна Андріївна) на прохання показати, як прикласти дитину, досить зверхньо сказала щось на зразок: ну якось так стисніть сосок і якось так всуньте його дитині в рот. У вас не виходить? Ну я це можу з заплющеними очима зробити. Такою була допомога з ГВ.

Педіатри. Щодня різні, з дивними рекомендаціями, суперечили одне одному. Наприклад:
Одягніть шапку, у дитини ж голова замерзне (при +25 в палаті).
Зніміть шапку, ви ж перегрієте дитину!

Годувати за вимогою, годувати по годинах, будити, не будити для годування. Дивна позиція по щепленню (лікар-чоловік): я сам не знаю, чи треба їх робити.

Підсумовуючи все вищесказане. Добре, що зі мною і дитиною все добре, але вдруге народжувати туди я не піду, а пошукаю лікаря, який буде ставитися до мене бережніше і зробить все, щоб пологи пройшли по можливості без втручань і природним шляхом.
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-10-02 12:22 pm

Рукоділля серпня-вересня

1. Вишиванка

Після закінчення ведмедика-паперової ляльки я уперто стала дошивати рукав, бо скільки ж можна. І дошила його досить швидко. На це пішла десь половина липня. Нову частину поки що не починала, але подумую про те, щоб натягти її на підпопний станок. Станом на сьогодні готові дві рукави жіночої вишиванки. Ще є два манжети, комірець і передня частина. І повністю чоловіча: манжети, передня частина і комірець. Наче небагато, а так туго і довго іде.2. 35258 Chicadees and lilacs

Read more... )
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-05-04 02:52 pm

Рукоділля квітня

Початковий план був такий: вишити рукав і ще щось. Але поки що пошиття вишиванки відкладається, тож роботу над вишиванкою можна не гнати. Вишила тільки один мотив і почала наступний, але не пішло. Натомість приділила увагу роботі над іграшками.Довишивала всі іграшки від діменшенз, набір 08868. Вийшло дуже миленько, хоча самі іграшки не мініатюрні: ті, що високі (ялинка, льодяник і банер з дідморозом) висотою 15 см. Поки вирізала, трохи порізала бек на ялинці, поправлю вже коли буду оформляти іграшки. Треба ще докупити ланцюжок і дзвіночки. За місяць вишила 4 іграшки.На китайському сайті скачала схеми для вишивки мілл хілла, і подумала, що хіба я даремно зммовляла перфорований папір на 123стіч? Вишила такі дві миленькі штучки: гольничку-помідор і сонечко. Для них докупляла бісер. Спочатку хотіла купити мілл хілл. Потім подумала, що навряд чи коли мені ще він знадобиться, а він дорогий, тож звернула увагу на в чотири рази дешевшу і доступнішу по замовленню пресіозу. Виявилося, у них теж є дрібний бісер, №15, але він чи не вдвічі менший за мілл хілл, зовсім як мак, навіть не завжди пролазить сама тонка голка з тих бісерних, що в мене є. У планах на цей рік у мене є декілька новорічних іграшок від мілл хілл підбором. Папір є, бісеру наче замовила срібного, золотого. Можливо, дозамовлю щось у мілл хілла.Ще не почала вишивати ведмедика, але все думаю про це. Розібрала нитки, стала дивитись на канву, про це я, здається, писала минулого разу. Вирішила все-таки не ризикувати і замовила більший відріз канви, 27 лінду в спільноті креативна канва (її мабуть уже всі знають!). Канву попрасувала, розмітила і навіть вже на раму натягнула, але поки ще не вишиваю, сховала в пакет, загорнувши в харчову плівку, щоб не бруднилася. Як тільки, так і зразу почну. Треба ще буде нитки розвішати на органайзер.

Покупки місяця: канва, бісер і бусинки для очей сонечка.План на наступний місяць: кухонні роботи дмс на подарунок, а далі буде видно.
kallisto_kyiv: (басака)
2016-04-11 10:59 pm

Handmade expo, весна 2015

Кожного разу іду на хендмейд експо і щоразу сподіваюся на краще, і кожного разу отримую розчарування. Виставки бідні, товарів для вишивки мало, представників фірм одиниці, хендмейдерів стабільно багато. З представників фірм традиційно був стенд Лука-С, вони звичайно молодці, але стенд невеличкий, біля прилавку, де продають, постійний натовп.дивитись і читати далі )
2016-04-02 11:55 pm

Рукоділля березняЯк і збиралася, закінчила вінок всіх сезонів. Вишивала з 17 січня по 14 березня. Бекстіч я робила одразу, це виявилася хороша тактика. Вишила логічний фрагмент, і робила бек. Вишивала за допомогою програми crossty, відстежувала прогрес, скільки вишилось за день, яке просування за тиждень. Ниток всіх вистачило, але скільки яких залишилося не скажу, бо одразу змотала їх на бобінки і брала з бобінок. Два чи три відтінки виявилися кардинально іншими від тих, що вже були на бобінках з такими номерами. Виявила два нових номери ниток, яких ще не було в моїй колекції (13401 і 14097). Також дуже маленький відріз канви, буквально по 3 см відступу. Можливо, треба було взяти рівномірку, щоб дірочки не світилися. Оформляти поки що не планую, немає, де його вішати, але можливо десь, колись, в іншій квартирі він знайде своє місце.

далі )
2016-03-09 09:14 pm
Entry tags:

КОШКЕ ПОРА

Наша старенькая кошка
Потеряла
Аппетит.
Маме кажется,
Что кошка
Этой ночью
Улетит.
Очень старые коты
Не боятся высоты
И летают
Выше неба,
Распушив свои хвосты.
Солнце греет им бока,
Наливает молока,
И перинки есть у кошек -
Золотые облака.
Кошкам в небе хорошо.
Кошкам в небе хорошо.
Кошка наша, подожди-ка,
И побудь еще полдня.
Погляди-ка,
Погляди-ка,
Погляди-ка на меня.

(c) Маша Рупасова
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-03-01 10:39 am

Рукоділля лютого

Щось в жж на інші теми не пишеться, все захопив фб, але рукоділля показую тільки тут. Весь місяць вишивала вінок всіх сезонів, залишилася 1/4. Бекстіч вишиваю одразу. По мірі просування розкручувала канву, переставляла планочки на рамі і виймала розмітку. Вирішила було змити намальовану маркером розмітку і щедрою рукою напшикала з пшикалки. Канва там скоцюбилася і пішла жовтуватими плямами О_о Сподіваюся, під час прання ці спецефекти підуть.Якщо ні, засуну їх під паспарту. Або я сильно смикаю, або шо, але після виймання мононитки на канві залишаються помітні дірочки. Невеликі, але помітні. Побачимо, як буде після прання. На майбутнє тоді буду або розмічати короткими шматочками мононитки або ще щось придумаю. Відсутність півхрестиків незвична, але за рахунок того, що багато кольорів і вони весь час міняються, вишивати не нудно. Бекстіч логічний і його не дуже багато. Вишиваю за допомогою програми кроссті. Зручно, вони випускають оновлення. Можна відмічати вже відшите, окремо відмічати бек, бачити прогрес за день і бачити скільки ще лишилося. Єдине, чого поки що не вистачає, щоб показувало скільки ще хрестиків певною ниткою залишилося, щоб знати, залишати голку в органайзері чи вже змотувати, щоб поменше ниток теліпалося. Що з вінком робити далі, не уявляю. В квартиру оформляти поки що нічого не планую, хіба щось дуже мене полонить. До нової квартири ще дуже далеко. Дарувати не планую. Поповнить рулон вишивок в шафі. Думаю за днів десять завершити.

Іграшки майже не вишивала, але вже є що сфоткати. Нитки підібрала в діменшенз, анкор і дмс, я зі здивуванням виявила, що в мене є не всі номери діменшенз. В цих іграшках використовуються якісь особливо ядрьоні кольори. Але нічо. Вишиваю десь в гостях або як не сиджу за компом. За місяць вийшло раз чи два повишивати.Отримала моє замовлення з ібею, яке мені купила і доставила Катя. Що б я без неї робила? :)) Планую починати ведмедика наступним, вишивати паралельно з іграшками і вишиванкою: фрагмент ведмедя, шматок вишиванки, іграшка.Завтра починається хендмейд експо, квитки вже давно чекають в пошті, фотки будуть, викладу трохи пізніше. Побачимо, чи буде ця виставка відрізнятися від минулорічних. Останні були такі унилі.
kallisto_kyiv: (я королева)
2016-02-01 05:07 pm

Рукоділля грудня-січня

В грудні я виявила, що виконала весь свій план на рік і вирішила помалювати. На станку припадав пилом рукав вишиванки, і він припадав пилом весь січень. В грудні я вирішила розмалювати одну з моїх двох картин для розмальовки по номерах діменшенз, ресторан "В старому сараї". Все як завжди, дуже люблю їх. Картина вийшла дуже кльова, і не скажеш, що це розмальовка. Подарувала бабушці Андрія на новий рік. Це фото з інету, але моє майже таке саме.

далі )
2016-01-26 11:34 pm

Рукодільні підсумки року

Трохи затрималася з підсумковим постом, хоча написала його ще в кінці грудня. В 2015 році у мене був час і натхнення, я добряче попрацювала, є чим похвалитися. На початку року я склала собі невеличкий план.Під катом багато всього )
2015-12-12 12:11 am

Про РоніПро кішку я писала ще в 2011 році, коли вона адаптувалася до нас і життя в квартирі. Вона дуже прикрашає наше життя і немало нас розважає. Після того, як в 2012 вона випала з вікна (вона дивом не постраждала), ми її одразу стерилізували, і з тих пір вона не має неадекватних вибриків, не нявчить, не бігає, не проявляє агресії, в туалет ходить справно. Проблем зі здоров'ям ми не помічали, їсть добре, в туалет ходить справно, не проявляє ознак хвороби. Робимо їй за графіком щеплення. Їсть хілс з куркою для стерилізованих котів, іноді даємо сиру телятину і курку, любить за столом виклянчити шматочок хліба, але багато я їй не даю, розміром не більше за вишню. Труситься за печеною-вареною картоплею, але я колись їй дала багато, вона вирвала, так що я теж даю маленькими дозами, розміром не більше вишні. Ще можемо дати ложку ряжанки чи налити 20 г молока, вона може полизькати для різноманіття, але як правило не доїдає. Людську їжу не даємо, ні каші, ні супи-борщі, ні варене м'ясо, нічого, що містить сіль і спеції. Коли ми їмо, любить залізти на руки і сидіти спостерігати, що у нас там в тарілках. Даю їй понюхати те, що в мене в руці - хліб, бутерброд чи чашку, вона до нього рідко виявляє інтерес, але як виявляє (паштет, чи ще щось таке пахуче), даю шматочок простого хліба.

Read more... )
kallisto_kyiv: (я королева)
2015-12-01 03:17 pm

Рукоділля листопада

Сьогодні 1 грудня і я пишу про мої рукоділля. В кінці місяця буду підбивати підсумки, і можу сказати, що за цей рік я встигла дуже багато.Read more... )