kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv


Закінчила вишивати Тосканський вид і вирішила далі вишивати грибочки від Лука-с. Це для мене новий виробник, хоча знаю, що його набори комплектуються хорошими матеріалами: канвою цвайгарт і ниточками анкор. В наборі були льон 20 каунту і ниточки на чотирьох плашках, інструкція на А4, гарантія, на обкладинці не фото відшиву, а картинка з ПМ. Могли б уже і відшити і сфоткати, не розумію я такого. В інструкції було написано, що набори з канвою 16 і 18 каунту відшиваються в 2 нитки. Ну, я і подумала, що 20й теж так само і стала відшивати. Перші сумніви в мене закралися, коли один зелений колір з вази закінчився в мене в нуль, на щастя, я встигла відшити всі хрестики. І ще один чи два кольори вийшли в нуль. Деяких залишилося більше, але все одно не багато. Уже потім я виявила, що зі зворотної сторони обкладинки є ще одна інструкція, де написано, що вишивати треба в одну нитку. Ну що ж :) Нічого, анкор у мене є, додам в разі потреби. Виходить дуже кльово, мені так подобається! Грибочки виглядають як справжні, як живі. На сьогодні вишивала 18 днів, вишила 9095 хрестиків, залишилося ще близько 5000 хрестиків. Нитки хороші, на фоні попереднього набору з венецією дуже контрастують. Не рвуться, не махряться, не в'яжуться в вузли.Зробила перерву і вишила останню з бісерних писанок. Гарно працювати з бісером, швидко проявляється результат і така краса виходить. Фото якесь блякле. не передає всю красу. Писанка з квітами моя, а з орнаментом - мамина.Покупки місяця

На день народження замовила Андрію давно омріяний набір звісно ж діменшенс, вінок всіх сезонів, і от він мій! В найближчих планах він зараз не стоїть.
І ще хотіла замовити теж давно омріяні півонії і дельфініум, але блін наші інтернет-магазини такі інтернет-магазини. Як завжди, він стоїть в наявності, але в реальності його як завжди немає. Ніде. Ніяк. От в усіх взяв і закінчився. Я хотіла так, щоб зразу був, але раз так, замовлю Каті під замовлення. І ще мене чогось манить голковий органайзер пако, але я поки що тримаюся. І я дозріла до вишиванки, але хочу піти чітерським шляхом - вишити заготовку. В жовтні буде хендмейд експо, куплю там собі і Андрію.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:28 am
Powered by Dreamwidth Studios