kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
Сьогодні 1 грудня і я пишу про мої рукоділля. В кінці місяця буду підбивати підсумки, і можу сказати, що за цей рік я встигла дуже багато.Перш за все, скажу, що я розібралася з пейзажем від діменшенз - Додому на свята. Я замовила раму і вирішила вперше за той час, що я вишиваю, я вирішила натягнути вишивку сама. Рама вийшла дорога, 750 грн, але шо дєлать? Оправляти плід моєї тривалої роботи в непідходящу оправу? Нехай буде таке і радує моє око. Я переглянула ще раз відео, де розказують, як натягувати роботу, взяла у папи степлер, купила скоби 4 мм і почала роботу. Загалом виявилося не так уже і складно, але і не дуже просто. Я зрозуміла багетчиків, які не дуже хочуть братися за таку роботу і кривляться, коли їм кажуть, що а ось тут у вас поповз рядок. У мене закінчився на середині роботи двосторонній скотч, але я справилася без нього. Можливо, спробую ще якось натягнути сама, але я думаю, що кожен має робити свою роботу і нехай ті, хто оформив сотні робіт, натягують вишивку для оформлення.Далі в моєму плані вишивок на рік залишився лише один пункт: закінчити новорічних котів від дизайн воркс. Я таки справилася з ними. Замінила нитки і перенабрала схеми. Результат мені не дуже подобається, бо вони вийшли в якійсь холодній гамі. Ну і ладно, добре, хоч так вони мені підкорилися. Тепер ще треба їх дооформити: пришити підвісочки і наклеїти ззаду білий фетр, яким я завбачливо запаслась на хендмейд-експо.Ну і все, на цьому річний план закінчився, далі вільна програма :) Дуже закортіло повишивати ще на пластику дімівські іграшки. Знайшла схемки, ниток у мене завались від старих наборів, а дещо замінила на анкор. Ось що вийшло. На діді морозі має бути багато фрвузликів коричневих і білих, і через те дуже рябить в очах. Вирішила зовсім їх не вишивати. Може ще колись вишию ведмедика в шкарпетці, поки ж досить.Почала вишивати вишиванку. Думала, що встигну вишити рукав за місяць, і ще і час залишиться. Ха-ха! Щоправда, починала десь числа 15го. Спочатку натягнула і стала думати, як вишивати. У варіантах були чорний і коричневий колір у дві і три нитки. Вишила ягідки, різними варіантами, стала дивитися. Вибрала коричневим в три нитки. Почала вишивати. І виявила, що нитки катастрофічно швидко закінчуються. Я не дошила навіть одну горизонтальну смугу, як закінчилися нитки. Як завжди, в наших інтернет-магазинах в наявності нічого немає, і ціни від 7 до 12 грн за моточок. Думала купити на 123стіч, але там доставка виходить 16 доларів, що зовсім нецікаво. Замовила по 10 грн на муркіних рукодєлках, але замовлення чекала майже 2 тижні. Не знаю, чому так довго. Дочекалася таки, вже продовжую.Покупки місяця

З покупок можу відзначити ниточки для вишиванки, сподіваюся, 20 моточків основного кольору і 5 допоміжного мені вистачить. Ще замовила ниточки для новорічного дизайну, який купила на 123стіч ще влітку. На аліекспресі був розпродаж, купила бабусі три набори для вишивання, коли прийдуть, покажу. Я вирішила спростити їй роботу і зробити огранайзери. Оскільки я вишиваю за столом і нікуди не рухаюся, мені достатньо поліпропіленової труби. А для неї вирішила купити органайзер вівчарі - аналог дубко.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 05:31 am
Powered by Dreamwidth Studios