kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
Щось в жж на інші теми не пишеться, все захопив фб, але рукоділля показую тільки тут. Весь місяць вишивала вінок всіх сезонів, залишилася 1/4. Бекстіч вишиваю одразу. По мірі просування розкручувала канву, переставляла планочки на рамі і виймала розмітку. Вирішила було змити намальовану маркером розмітку і щедрою рукою напшикала з пшикалки. Канва там скоцюбилася і пішла жовтуватими плямами О_о Сподіваюся, під час прання ці спецефекти підуть.Якщо ні, засуну їх під паспарту. Або я сильно смикаю, або шо, але після виймання мононитки на канві залишаються помітні дірочки. Невеликі, але помітні. Побачимо, як буде після прання. На майбутнє тоді буду або розмічати короткими шматочками мононитки або ще щось придумаю. Відсутність півхрестиків незвична, але за рахунок того, що багато кольорів і вони весь час міняються, вишивати не нудно. Бекстіч логічний і його не дуже багато. Вишиваю за допомогою програми кроссті. Зручно, вони випускають оновлення. Можна відмічати вже відшите, окремо відмічати бек, бачити прогрес за день і бачити скільки ще лишилося. Єдине, чого поки що не вистачає, щоб показувало скільки ще хрестиків певною ниткою залишилося, щоб знати, залишати голку в органайзері чи вже змотувати, щоб поменше ниток теліпалося. Що з вінком робити далі, не уявляю. В квартиру оформляти поки що нічого не планую, хіба щось дуже мене полонить. До нової квартири ще дуже далеко. Дарувати не планую. Поповнить рулон вишивок в шафі. Думаю за днів десять завершити.

Іграшки майже не вишивала, але вже є що сфоткати. Нитки підібрала в діменшенз, анкор і дмс, я зі здивуванням виявила, що в мене є не всі номери діменшенз. В цих іграшках використовуються якісь особливо ядрьоні кольори. Але нічо. Вишиваю десь в гостях або як не сиджу за компом. За місяць вийшло раз чи два повишивати.Отримала моє замовлення з ібею, яке мені купила і доставила Катя. Що б я без неї робила? :)) Планую починати ведмедика наступним, вишивати паралельно з іграшками і вишиванкою: фрагмент ведмедя, шматок вишиванки, іграшка.Завтра починається хендмейд експо, квитки вже давно чекають в пошті, фотки будуть, викладу трохи пізніше. Побачимо, чи буде ця виставка відрізнятися від минулорічних. Останні були такі унилі.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:18 am
Powered by Dreamwidth Studios