kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
Рукодільний серпень був коротким, бо чи не половина місяця пройшла в роз’їздах. Спочатку Карпати, потім Шевченкове, приїжджала Аня в гості, плюс покатушки, купання в озері. Але щось таки вдалося вишити.1. Додому на свята

Дуже яскравий і гарний процес. В інстаграмі знайшла ще двох дівчат, які теж вишивають цей дизайн, надихаюся їхніми фотографіями. На фото десь 1\4 всього об’єму. Бек вирішила спробувати відшити зразу, бо кожного разу плачу горючими сльозами, коли в кінці залишається 10 км бекстічу.

2. В поїздках вишила черговий мілл хілл - оливкову олію. Обожнюю мілл хілл!Покупки місяцяОтримала посилку з 123stitch. Замовлена вона була 23 липня, 8 серпня прийшла на пошту, але через те, що номер квартири на наклейці прийшовся на стик граней, номер затерся і посилку не знали кому відправляти. Добре, що я пішла і спитала, мені її видали на руки. Коробка була така вся покоцана, я навіть побоювалась, що щось загубилося, але все прийшло як мало бути.

Вирішила замовити в буржуйському інтернет-магазині, бо там все є, а мені стільки всього захотілося, а тут де день народження пройшов і я наколядувала грошей на подарунки, от і вирішила себе побалувати. От що я купила:
1. Мені треба була коробка для муліне, а ціни і асортимент того, що продавалося у нас, мене не влаштовувало. Чомусь я подумала, що коробка даріс це те, що мені треба. Я не хотіла купувати у нас коробку дмс, бо вона не на шарнірах, а просто на пластмасці, і це за 150 грн, що здавалося мені неприйнятним. Я хотіла коробку хемлайн, бо там такі пластмасові петельки, і сама коробка хорошої якості, але у нас таке купити нереально. Виявилося, що коробка даріс повністю дублює коробку дмс, які продаються у нас, тільки вкладиш з іншим написом. Ну і ладно блін :(
2. Я дуже хотіла набір Півонії і дельфініум, але наші інтернет-магазини працюють як завжди: на сайті написано, що є, замовляєш, і раптом виявляється, що його немає. А тут він був по прийнятній ціні, і, що важливо, в наявності, тож замовила і його.
3. Вирішила, що раз це подарунок на дн, та ще і муж платить, то я вирішила розгулятися і накидала туди мілл хілла: 4 маленьких і 2 великих набори. Так їх люблю, сил немає. Всі на новорічну тематику. Там якраз були знижки на новорічні товари.
4. Перфорований папір мілл хілл. Маю багато схемок мілл хілл, в принципі, бісер підібрати не проблема, або і докупити, а от папір в наших краях це рідкість. От купила кремовий, коричневий і синій. Приємно, що в упаковці два аркуші, а не один.
5. Пластикова канва. Завтикала і поклала білу, а не прозору :( Що тепер з нею робити, я білу терпіти не можу. Планувала використати для іграшок на ялинку. Може, продам, може сама використаю.
6. І моя прєлєсть. Побачила кльовий дизайн на новорічну тематику в наївному стилі і не втрималась. Купила схему і льон для неї.

А, ну і ще на базарі купила дві упаковочки 28х голочок, дуже класні виявилися, хоча по вигляду і не скажеш, що ними взагалі можна вишивати.

У вересні поки ніяких покупок не передбачаю, але 7-10 жовтня буде виставка хендмейд експо, і там мені треба фетр, заготовки для вишиванок і ще що-небудь, про що я поки сама не знаю :)))

Date: 2015-09-10 11:15 am (UTC)
From: [identity profile] andreeva-lera.livejournal.com
Гарні новини.)

Date: 2015-09-10 07:39 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
Дякую :)

Date: 2015-09-10 05:28 pm (UTC)
From: [identity profile] marynochka.livejournal.com
Різдв*яний пейзаж класний. А як ви кріпите схему до рами?

І де буде виставка?

Date: 2015-09-10 07:39 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
Дякую. Я довго вибирала, зупинилася на цьому.
Два магніти: один знизу канви, другий зверху. Можна навіть в двох місцях.

Виставка буде на лівобережці в виставковому центрі.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 09:34 pm
Powered by Dreamwidth Studios