kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
В грудні я виявила, що виконала весь свій план на рік і вирішила помалювати. На станку припадав пилом рукав вишиванки, і він припадав пилом весь січень. В грудні я вирішила розмалювати одну з моїх двох картин для розмальовки по номерах діменшенз, ресторан "В старому сараї". Все як завжди, дуже люблю їх. Картина вийшла дуже кльова, і не скажеш, що це розмальовка. Подарувала бабушці Андрія на новий рік. Це фото з інету, але моє майже таке саме.

А в січні я приїхала з Карпат, трохи хворіла, трохи потерпала від морозів і сірості і особливого бажання ні читати, ні вишивати, ні якось іще ворушитись не було. В Карпатах вишила шишку від мілл хілл і подарувала її господині нашої садиби в знак подяки, а потім на перфорованому папері, який купила влітку, вишила собі таку ж саму. Трохи відрізняється колір паперу і не було більше спеціальних бусинок, але я пришила ті, що в наборі були. Бісеру вистачило на дві роботи, і ще залишилося, і ниток теж дуже з запасом.Набридло дивитися на вишиванку, яка сирітськи приткнулася в кутку на кондиціонері, якось зараз зовсім немає бажання її вишивати. зняла її з рами. А вишивати дуже захотілося, сіла, перебрала свої багатства і вирішила вишивати вінок усіх сезонів. Два дні розмічала канву, цього разу вирішила монониткою. Вона заплутувалась, але потім її діставати легше. Розбирала нитки на органайзер-трубу, і от почала. Для вишивки купила на планшет програму Crossty, закачала схему в форматі xsd, і почала вишивати. За цей час до кінця місяця вишила 21%, бекстіч роблю по ходу справи, хоч мене і корьожить від нього; стараюся робити його при денному світлі. Вишила майже перший аркуш, схема розділена на 4 частини. Дійду до кінця конвалій і піду вправо вишивати осінь.На ютюбі одна баришня розказала, що знайшла і купила раритетний набір, про який давно мріяла, а я раптом згадала, що у мене теж є один омріяний раритет. Загуглила, виявила, що він зараз є на ібеї за ціну вдвічі меншу за звичайну раритетну, замовила його Катюші з групи діменшенз, бо продавець не доставляє в Україну, а в неї свої канали. І от через декілька тижнів він має прибути. Жду з нетерпінням, як прийде, покажу.

І тема новорічних іграшок мене не відпускає. Угледіла набір діменшенз з іграшками, які мене полонили своєю яскравістю. Довго думала, де взяти пластикову канву на них. На 123стіч вона дешева, по долару, але доставка 11 доларів. В наших магазинах це надзвичайний раритет, на муркіних рукодєлках мене якось навіть спитали: а як це, пластикова канва? Знайшла десь чи то в Сумах, чи то в Вінниці по 55 грн за аркуш, ну і добре. Швидка доставка і дешевше, ніж з америки. Схему роздрукувала, при цьому виявивши, що в мене немає чи не половини ниток. Тут якісь такі непоширені використовуються. Але це ж іграшки, вони мають бути вирвіглаз. То щось з запасів підібрала, щось перевела. Вже вишила перші хрестики, але хвастатись поки що особливо нічим. Ось що має бути. Ще не придумала, чи буду пришивати ланцюжки і дзвіночки, але якщо вирішу, то буду вибирати.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:17 am
Powered by Dreamwidth Studios