kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
В грудні я виявила, що виконала весь свій план на рік і вирішила помалювати. На станку припадав пилом рукав вишиванки, і він припадав пилом весь січень. В грудні я вирішила розмалювати одну з моїх двох картин для розмальовки по номерах діменшенз, ресторан "В старому сараї". Все як завжди, дуже люблю їх. Картина вийшла дуже кльова, і не скажеш, що це розмальовка. Подарувала бабушці Андрія на новий рік. Це фото з інету, але моє майже таке саме.

А в січні я приїхала з Карпат, трохи хворіла, трохи потерпала від морозів і сірості і особливого бажання ні читати, ні вишивати, ні якось іще ворушитись не було. В Карпатах вишила шишку від мілл хілл і подарувала її господині нашої садиби в знак подяки, а потім на перфорованому папері, який купила влітку, вишила собі таку ж саму. Трохи відрізняється колір паперу і не було більше спеціальних бусинок, але я пришила ті, що в наборі були. Бісеру вистачило на дві роботи, і ще залишилося, і ниток теж дуже з запасом.Набридло дивитися на вишиванку, яка сирітськи приткнулася в кутку на кондиціонері, якось зараз зовсім немає бажання її вишивати. зняла її з рами. А вишивати дуже захотілося, сіла, перебрала свої багатства і вирішила вишивати вінок усіх сезонів. Два дні розмічала канву, цього разу вирішила монониткою. Вона заплутувалась, але потім її діставати легше. Розбирала нитки на органайзер-трубу, і от почала. Для вишивки купила на планшет програму Crossty, закачала схему в форматі xsd, і почала вишивати. За цей час до кінця місяця вишила 21%, бекстіч роблю по ходу справи, хоч мене і корьожить від нього; стараюся робити його при денному світлі. Вишила майже перший аркуш, схема розділена на 4 частини. Дійду до кінця конвалій і піду вправо вишивати осінь.На ютюбі одна баришня розказала, що знайшла і купила раритетний набір, про який давно мріяла, а я раптом згадала, що у мене теж є один омріяний раритет. Загуглила, виявила, що він зараз є на ібеї за ціну вдвічі меншу за звичайну раритетну, замовила його Катюші з групи діменшенз, бо продавець не доставляє в Україну, а в неї свої канали. І от через декілька тижнів він має прибути. Жду з нетерпінням, як прийде, покажу.

І тема новорічних іграшок мене не відпускає. Угледіла набір діменшенз з іграшками, які мене полонили своєю яскравістю. Довго думала, де взяти пластикову канву на них. На 123стіч вона дешева, по долару, але доставка 11 доларів. В наших магазинах це надзвичайний раритет, на муркіних рукодєлках мене якось навіть спитали: а як це, пластикова канва? Знайшла десь чи то в Сумах, чи то в Вінниці по 55 грн за аркуш, ну і добре. Швидка доставка і дешевше, ніж з америки. Схему роздрукувала, при цьому виявивши, що в мене немає чи не половини ниток. Тут якісь такі непоширені використовуються. Але це ж іграшки, вони мають бути вирвіглаз. То щось з запасів підібрала, щось перевела. Вже вишила перші хрестики, але хвастатись поки що особливо нічим. Ось що має бути. Ще не придумала, чи буду пришивати ланцюжки і дзвіночки, але якщо вирішу, то буду вибирати.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:00 am
Powered by Dreamwidth Studios