[personal profile] kallisto_kyiv


Як і збиралася, закінчила вінок всіх сезонів. Вишивала з 17 січня по 14 березня. Бекстіч я робила одразу, це виявилася хороша тактика. Вишила логічний фрагмент, і робила бек. Вишивала за допомогою програми crossty, відстежувала прогрес, скільки вишилось за день, яке просування за тиждень. Ниток всіх вистачило, але скільки яких залишилося не скажу, бо одразу змотала їх на бобінки і брала з бобінок. Два чи три відтінки виявилися кардинально іншими від тих, що вже були на бобінках з такими номерами. Виявила два нових номери ниток, яких ще не було в моїй колекції (13401 і 14097). Також дуже маленький відріз канви, буквально по 3 см відступу. Можливо, треба було взяти рівномірку, щоб дірочки не світилися. Оформляти поки що не планую, немає, де його вішати, але можливо десь, колись, в іншій квартирі він знайде своє місце.

Не знаю, нащо мені стільки іграшок на ялинку, бо сама ялинка як прикраса оселі на НР мене не дуже то і цікавить. Але вишивати іграшки мені так цікаво і приємно. Вирішила, що поки не вишиваю великий набір, буду вишивати вишиванку і іграшки. Перша іграшка вже готова. Наполовину це підбір ниток анкор. Я подумала, раз це така попугайська робота, то відтінок туди, відтінок сюди - це не так важливо. Вийшло гарненько. Ще в моїх планах є десяток дизайнів від мілл-хілл - сніжинки і кульки. Шарміками я запаслась ще минулого року, схеми накачала на китайському сайті і десь в інтернетах. Нитки організувала на органайзер вівчарі. Це виявилось дуже зручно, що не треба кожного разу вставляти нитку в голку, щоб вишити чергові 5 хрестиків цим кольором, і я шкодую, що купила тільки один органайзер.Взялася вишивати вишиванку. Натягнула на раму рукав. Якийсь він дивний. Мені здається, що широкі горизонтальні смуги з орнаментом мають бути зверху. Можна було би подумати, що під час друку переплутали верх з низом, але і на картинці з моделлю вони знизу. Днів 10 пішло у мене на вишивку цього рукава. Дістала вже наступний. Вишивати на льні по надрукованому малюнку не дуже прикольно. Але нічого, я втягнулася і робота пішла швидко. Заправляю в голки одразу весь моточок, і вперед. Коричневих ниток іде дуже багато, жовтих - навпаки, дуже мало. Вишиваю голками поні 28, вони такі крихітні, мені дуже подобаються.Також хочу почати набір Bucilla Paper dolls - Teddy bear #42732. Розібрала нитки, почала дивитися канву. Виявила, що вона дуже крива і криво обрізана. Обрізала зайве, переміряла, виявила, що якщо вишивати на таких розмірах, то зверху-знизу залишиться по 3 см, що не дуже багато для натяжки. Але ладно, треба спробувати розмітити. Але спершу треба попрасувати. Почала прасувати, з праски з дірочок полилося чорне щось. Чорт-чорт-чорт. Швиденько випрала, добре, що все відійшло, попрасувала і канва зсілася :-/ Розмічу хоча б горизонталь-вертикаль, подивлюся, скільки см залишиться. Але думаю про заміну канви. Схему я вже давно перенабрала, вона давно вже чекає свого часу. Ще невідомо, чого чекати від цієї буцилли. Я вишивала колись вже їхній набір, і він був дуже дивний. Якихось ниток не вистачило, схема була сліпа і однокольорова, і в схемі були якісь косяки. Мені здається, що золотих ниточок буде мало, по перенабору там має бути з ними 860 хрестиків.Покупки місяця. Ходили з мамою на хендмейд-експо, купила найбільшу раму від арабески, щоб не підгинати краї канви і органайзер вівчарі. Виставка традиційно була дуже бідна і сумна, напишу про це пізніше.

Date: 2016-04-03 02:31 am (UTC)
From: [identity profile] layhe.livejournal.com
Какая же классная вышиванка на фотографии - отличное сочетание современного стиля с традиционными узорами. Вообще, думаю, исконная славянская вышивка - это богатейший материал, который можно и нужно использовать в моде не как этно-экзотику, а как элемент повседневного декора.
А венок просто очуменный.:-)

Date: 2016-04-11 08:08 pm (UTC)
From: [identity profile] kallisto-kyiv.livejournal.com
Спасибо, Нюра.

А у нас вышиванки носят часто в будние дни. В праздники тоже, но в транспорте часто можно встретить людей в вышиванках. А в праздники проводят парады вышиванок. Например, вот

https://www.youtube.com/watch?v=Tgctm9uqAws

Date: 2016-04-11 11:45 pm (UTC)
From: [identity profile] layhe.livejournal.com
Если посмотреть старые фильмы и фотографии, можно заметить, что и у нас косоворотки с традиционной вышивкой вполне носили вплоть до сороковых годов, причем они вполне гармонично сочетались с модельными брюками и пиджаками. Жаль, что сейчас такая отделка сразу же записывается в помянутый этно-стиль и присутствует почти исключительно в женской одежде, да и то нечасто. Как-то разучились у нас творчески подходить к использованию национального материала в повседневности, и это грустно.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:01 am
Powered by Dreamwidth Studios