kallisto_kyiv: (я королева)
[personal profile] kallisto_kyiv
Dimensions 35258 Chicadees and lilacs

Ставила собі за мету вишити за цей місяць 5 тис хрестиків і впритул, але вклалася. Хоч і переважно виходить так, що Тарас засинає, я думаю: ура! зараз повишиваю. Роблю 15 хрестиків, і він плаче, і я йду до нього. Паралельно роботі над вишивкою відшиваю бекстіч і фр. вузлики. Так набагато простіше і після закінчення вишивки можна одразу починати нову, а не з перекошеним обличчям довбати цей бекстіч ще місяць. Бузок виходить як живий. І мені цей дизайн такий милий, що я навіть іноді думаю купити ще розмальовку на цей сюжет, у діма теж є.Mill hill Santa's sack and Santa's coat

Не знаю, де взяти і куди ставити таку ялинку, щоб вона вмістила всі мої рукодільні ялинкові прикраси, але ця тема мене постійно захоплює. Мішок вишила по набору, пальто підбором, підбираючи бісер з запасів. Шармік теж колись давно купила, ось нарешті пригодився. Ще в цій серії є чоботи, шкарпетки і рукавички, і шапка, але вона виглядає як відрубана голова. Для цього всього не вистачає бісеру. Замовлю і буду далі вишивати.Papertole Персики

На виставці купила ось таку штуку на пробу, хочу подарувати бабусі і батькам Андрія. Першу картинку вже зробила. Купила макетний ніж, вирізала по одному шару за день, це нескладно. Збирати не дуже зручно - скотч липне на ножиці, постійно треба чистити. Друга картинка складніша, там дуже багато дрібних деталей. Але по трохи, по одному шару за день зроблю.На виставці хендмейд-експо були стенди з укр. багетом. Взяла рекламку і виявилося, що вони представлені в епіцентрі. Багетна майстерня Арт-Сервіс. Пішла туди. Вибір багету там дійсно дуже великий, ціни низькі. Прийомщиця ніяк не впливає на вибір багету, не дає ніяких порад. Я вирішила оформити давно вишитих котиків і тосканський вид. Разом дві рамки з подвійним паспарту і антибліком без натяжки обійшлися мені в 405 грн. Не обійшлося без косяків. Для тоскани прийомщиця некоректно поміряла вишивку, в результаті два ряди сховалися під паспарту. На майбутнє буду сама міряти. І ще один косяк - неправильно задала в програмі параметри одної рами і в результаті її зробили неправильного розміру, а потім неправильно переробили, і я вже туди двічі ходила забирати, прийдеться ще в третій іти. Натягувала сама, нічого складного в цьому немає.

І в результаті цього всього я не дуже задоволена оформленням. Якось воно мені не те. Занадто широка рамка, занадто широке паспарту. Може ще і звикну. Другу раму покажу вже наступного місяця.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:16 am
Powered by Dreamwidth Studios