[personal profile] kallisto_kyiv
Закінчила Enchanted ornaments #08854 Dimensions. Почала 15 січня, закінчила бек 2 квітня. В цей час відволіклася на розмальовування картинки по номерах. Постановила собі вишивати по 300 хрестиків за день. В принципі, це посильна кількість, якщо все налаштоване - нитки на органайзері, вишивка не з паперу, а через програму крості, де можна виділяти те, що вишиваєш і викреслювати вже вишите, і коли розмічена канва. Всіх ниток вистачило, змотала їх для подальших процесів. Вишивалося нескладно, цікаво. Треба ще купити китичку і замовити комусь пошиття самого чобота. Хоча мені просто захотілося вишити дизайн, сам чобіт мені не дуже то і треба. Вгорі вишила своє ім’я, бо для Тараса він якийсь занадто дорослий, Андрію ті чоботи зовсім не треба, а залишати порожнє місце не хотілося. Поки що змотала в рулон.

І трохи деталей.Ходила на виставку хендмейд експо, купила нарешті дзвіночки і змогла оформити іграшки. Оформила всі вишиті - комплект на пластику від діма і чотири від мілл хілла (дві забула).Я фанатка діма, нічого іншого вишивати не хочеться. А у діма багато симпатій, багато які з їхніх дизайнів є в планах. Тож я вже почала новий дизайн - Garden door. Вирішила вишивати підбором. Багато яких ниток у мене є, підібрати довелося 5 номерів з 30. Взяла канву, яка залишилася від ведмедика від буцилли, тоді мені цей шматочок був замалим. Це рівномірка, але якась трохи менша, ніж 28й каунт. Так що розмір буде менший, ніж 30*40 см, заявлені виробником. Канву вирішила не розмічати, це ж рівномірка, це дуже довго, розмітила тільки по центру. Правда, вже на перших 100 хрестиках зробила кілька помилок, треба дуже уважно стежити. Маю ще три дизайни в планах, які хочу вишити підбором, у мене вже назбиралося дуже багато ниток від наборів, треба трохи їх повитрачати.Покупки

На хендмейд експо купила дзвіночки для іграшок і шармік для дизайну діма в вигляді стерна. Заготовку для вишиванки Тарасу, але ще не допетрала, як її зшивати. 4 наборчики папертоль і три дерев’яні заготовки для вишивання бісером. Нічого ще не робила, чекаю натхнення.

Profile

kallisto_kyiv

April 2017

S M T W T F S
      1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 09:03 am
Powered by Dreamwidth Studios